خريد سگ شيتزو

خريد وفروش سگ شيتزو


خريد سگ شيتزو قبل از هر چيزي نياز به اطلاعات کافي دارد.شيتزو سگي هوشيار و با شهامت مي باشد . خوشحال و سر سخت است . با کودکانرابطه خوبي دارد .


سگي آرام و باوفا است که خيلي زود با همه افراد صميمي مي شود . آموزش دادن به او بايد با صبر و حوصله و با محبت انجام گيرد . ديدبان هوشياري است و به پارس کردن علاقه دارد ، اما اصولاً در داخل خانه آرام است . لجباز ، باهوش و بازيگوش است . علاقه دارد تا هميشه نزديک اعضاي خانواده باشد غالباً رابطه خوبي با ساير حيوانات خانگي دارد .


خريد و فروش سگ شيتزو 


ويژگي‌هاي شخصيتي که در خريد و فروش سگ شيتزو بايد بدانيم


درخريد و فروش سگ شيتزو و يا هر سگ ديگري به اين نکته توجه داشته باشيد که هر نژاد براي يک هدف خاص پرورش داده مي‌شود. در طول تاريخ، شيتزوها پرورش داده شده‌اند تا همدم و همراه شما باشند. خودشان هم همين را مي‌خواهند.


بنابراين انتظار نداشته باشيد که يک سگ شيتزو شکار کند، نگهباني دهد يا شکارتان را برايتان بياورد. مهرباني و وابستگي به صاحبش مهمترين ويژگي شخصيتي اوست.


سگ شيتزو وقتي خوشحال است که صاحبش به او محبت کند و او هم بتواند مهرباني‌اش را نشان دهد. با هم? اين‌ها،  آن‌ها نسبت به صداها و افراد و…. اطرافشان هشيارند و ممکن است به غريبه‌هايي که به خانه مي‌آيند پارس کنند، اما نگران نباشيد. خيلي زود با آن‌ها دوست مي‌شوند.


 


 


 


چند نکت? مهم دربار? خريد و فروش سگ شيتزو


در خريد و فروش سگ شيتزو بدانيد که موجودي با نام شيتزوي فنجاني وجود ندارد. اين اسم فقط يک تبليغ است تا توله‌کش‌ها يا پرورش‌دهنده‌هاي بي‌مسئوليت شيتزوهاي کوچک را، يا شيتزوهايي را که بعدا بزرگ مي‌شوند بفروشند.


-در هنگام خريد و فروش سگ شيتزو اين را بدانيد که تربيت کردن شيتزوها آسان نيست. ثبات رفتاري داشته باشيد. پيش از اينکه شيتزويتان کاملا تربيت شود، اجازه ندهيد بي‌هدف در خانه پرسه بزند. براي تربيت او مي‌توانيد از پارک سگ استفاده کنيد.


-درخريد و فروش سگ شيتزو به اين نکته توجه کنيد که شيتزوهايي که پوز? کوتاه دارند به گرما حساسند.


هوا در گذر از مجراي تنفسي سگ خنک مي‌شود و بعد وارد ريه مي‌شود. طول اين مجرا در سگ‌هايي که پوز? کوتاه دارند کوتاه است و هوا به انداز? کافي خنک نمي‌شود. در روزهاي گرم شيتزوي خود را در هواي خنک خانه نگه داريد.


-در هنگام خريد و فروش سگ شيتزو توجه کنيد رابط? سگ‌هاي نژاد شيتزو با بچه‌ها خوب است، اما اگر کودک خردسال داريد بهتر است شيتزو را انتخاب نکنيد، چون سگ‌هاي نژاد شيتزو کوچکند و ممکن است کودک از سر ناآگاهي يا ناتواني به او آسيب بزند.


خريد وفروش سگ شيتزو


تغذي? شيتزو که در خريد و فروش سگ شيتزوبايد بدانيم


اينکه سگ بزرگسال شما چه قدر غذا بخورد، بستگي به اندازه، سن، متابوليسم و مقدار فعاليتش دارد. سگ‌ها منحصر به فردند و هر کدام ويژگي‌هاي خاص خودشان را دارند.


همه‌شان به يک مقدار غذا نياز ندارند. فقط مي‌شود گفت سگ‌هايي که فعاليت بيشتري دارند، بيشتر غذا مي‌خورند. کيفيت غذايي هم که به سگتان مي‌دهيد مهم است و در مقدار آن تاثير مي‌گذارد.


به هر حال غذا دادن بيش از حد به سگتان، او را چاق مي‌کند. پس در هنگام خريد و فروش سگ شيتزو به اين نکته توجه داشته باشيد.


 


مراقبت و نگهداري از نژاد سگ شيتزو


براي شيتزوها مهم نيست کجا زندگي مي‌کنند، آن‌ها فقط مي‌خواهند در کنار شما باشند. شيتزوها سگ‌هاي انعطاف‌پذيري هستند، هم در آپارتمان‌هاي کوچک راحتند و هم در ويلاهاي بزرگ خارج شهر، اما بايد بدانيد که آن‌ها سگ‌هاي خانگي هستند و نبايد در محيط بيرون زندگي کنند.


 


فقط براي بازي و گردش آن‌ها را به فضاي بيرون، مثل حياط و پارک، ببريد. او در روز به پياده‌روي کمي احتياج دارد. شيتزوها سگ‌هاي فعالي نيستند. دوست دارند روي پاي شما بنشينند، دور خانه راه بروند، با اسباب‌بازي‌هايشان بازي کنند


شيتزوها هم مثل سگ‌هاي ديگري که پوزه‌هاي کوتاه دارند به گرما حساسند، چون هواي گرم، قبل از ورود به ريه‌هايشان، به انداز? کافي خنک نمي‌شود. بنابراين در روزهاي گرم، او را در هواي خنک خانه نگه داريد. پس در هنگام خريد و فروش سگ شيتزو به آن توجه کنيد.


 


شايد شما هم از آن دست افراد باشيد که براي خريد يک حيوان خانگي به دنبال يک پت شاپ مطمعن مي گردند. شايد هم در ميان انواع نژاد سگ آپارتماني و عروسکي دچار سردرگمي شده باشيد؛ به عنوان مثال ندانيد بين سگ پامرانين و 

سگ يورکشاير و … کدام يک براي شما بهتر است.


 


اين بار مي توانيد به آرشا پت اطمينان کنيد؛ مرکزي مطئمن براي خريد و فروش انواع حيوان خانگي که نياز شما را در اين زمينه برطرف مي کند. انواع حيوان خانگي با قيمت مناسب و مدارک کامل ، لوازم مربوط به انواع حيوان خانگي ، آرايش و پيرايش حيوان خانگي و … از خدمات متنوع پت شاپ آرشا است.


خريد و فروش سگ شيتزوو قيمت سگ شيتزو ارزان


افراد زيادي به دنبال سگ هاي عروسکي و آپارتماني هستند و در اين ميان عده اي سگ هاي شيتزو را انتخاب مي کنند.


در مورد اين نژاد از سگ هاي آپارتماني و عروسکي بد نيست بدانيد که شيتزو از نوع سگ هاي فانتزي به حساب مي آيد. سگ هاي شيتزو معمولا وزني بين 5 تا 10 کيلوگرم وزن دارند. شيتزوها با موهاي بلند ابريشمي خود چهره جذاب و دل نشيني دارند.


 


در مورد رفتار سگ هاي شيتزو هم لازم است به اين نکات اشاره کنيم: شيتزوها با وقار و پرجنب و جوش هستند. معمولا سگ هاي شيتزو باهوش و شاد هستند و هميشه از بازي و تفريح استقبال مي کنند.


محال است که مهرباني سگ شيتزو شما را مجذوب خود نکند. شيتزو دوست دارد تا روي پاهايش بنشيند و شما به او محبت کنيد. شيتزو آنقدر اجتماعي است که با غريبه ها هم رفتار خوبي دارد.


 


 


 


 


https://arshapet.com/


 

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: شيتزو ,خريد ,دارند ,خانگي ,خانه ,سگ‌هاي ,حيوان خانگي ,هنگام خريد ,کوتاه دارند ,انواع حيوان ,توجه کنيد ,انواع حيوان خانگي ,توجه داشته باشيد
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نکات مهم در خريد الومينيوم با کيفيت abarswe تخفیف ویژه تعمیرات لوازم خانگی مرکز بلبرینگ اخبار سيم کارت کفپوش ; پارکت ; کفپوش ; تارتان ; کفپوش ; کفپوش پلي اورتان ; چمن asamelk چگونه يک متخصص SEO باشيم نگین بار 22638892 قیمت طلا انلاین