جراح پلک

بهترين جراح پلک در تهران


بهترين

جراح پلک در تهران با مهارت وتجربه اي که در اين زمينه کسب کرده است اقدام به جراحي پلک مي کند. قطعا همه افرادي که تصميم به جراحي پلک يا بلفاروپلاستي مي گيرند به دنبال بهترين و ماهرترين جراح پلک مي گردند تا جراحي آن ها به بهترين شکل اتفاق بيفتد و مشکلي براي آن ها ايجاد نشود و آسيبي به چشم و پلک نرسد.


 


بهترين جراح پلک در تهران


اولين راهکار براي شناخت بهترين جراح پلک در تهران مشاهده بيماران قبلي و نمونه کارها، سابقه و تجربه جراح ومشاوره با وي مي باشد.


براي اينکه جراحي شما با موفقيت انجام شود جراح درابتدا شرايط عمومي، آناتومي پلک را بررسي کرده و بهترين راهکارها را براي جراحي  ارائه مي دهد. بهترين جراح پلک در جلسه مشاوره کاملا جزئيات جراحي ، عوارض احتمالي جراحي پلک را براي بيماربيان مي کند و به طور کلي با بيمار صادق است.


همچنين به دليل اهميت وحساسيتي که چشم دارد بهتر است اين جراحي توسط يک متخصص آگاه به آناتومي پلک و ساختار چشم انجام شود تا فرد از آسيب هاي جبران ناپذير اين جراحي ها در امان باشيد.


 


ويژگي بهترين جراح پلک در تهران


در مورد ويژگي هاي بهترين جراح پلک در تهران مي توان عنوان نمود که عمل بلفاروپلاستي يک عمل جراحي بسيار ظريف ،دقيق ، پيچيده و فوق تخصصي است که نيازمند اين است که جراح خوب  اين جراحي را انجام دهد


بنابراين يکي از ويژگي هاي بهترين جراح پلک در تهران بايد بورد فوق تخصصي در رابطه با جراحي هاي پلاستيک ،علي الخصوص در ناحيه صورت را با گذراندن دوره هاي آموزشي حرفه اي و مطابق با استانداردهاي روز دنياي پزشکي باشد.


لذا جراح خوب در زيبايي پلک که بورد فوق تخصصي جراحي پلاستيک صورت يا فلوشيپ جراحي پلاستيک چشم را  از دانشگاه هاي معتبر داخلي و خارجي  دارند ، ازصلاحيت انجام عمل زيبايي جراحي پلک برخوردار هستند  و دراولويت اين جراحي قرار دارند.


همچنين يک بهترين جراح پلک در تهران  براي دستيابي به نتايج مطلوب و عالي از جراحي پلک ، بايد دانش ، تجربه ،تخصصي علمي و عملي ، هنر و مهارت جراحي را با همديگرداشته باشد.


بهترين جراح پلک در تهران بايد درجلسه مشاوره معاينه دقيق پلک و ايرادات آن ، وضعيت سلامت فرد ، انتظارات وي از عمل ، تشخيص خود و انتخاب روش صحيح و مناسب انجام دهد و بيمار را تا دستيابي به نتيجه ي مطلوب بعد از جراحي با ويزيت هاي منظم و به موقع همراهي کند.نحوه انتخاب بهترين جراح پلک در تهران


– شما مي توانيد با مراجعه به گوگل ليستي از جراحان پلک خوب را تهيه کنيد


-به سايت جراحان سربزنيد وميزان تحصيلات و تخصص جراح را در اين  مورد بررسي کنيد.


-البته اين نکته را در نظر بگيريد که  تحصيلات عالي به تنهايي کافي نيست و لازم است که نمونه کارهاي پزشک را نيز مشاهده کنيد.


– براي مشاهده نمونه کار هاي پزشک مي توانيد به گالري تصاوير يا صفحه اينستاگرام ايشان مراجعه کنيد.همچنين مي توانيد از دوستان و آشنايان خود درباره جراح پلک خوب پرس و جو نماييد.


 


جراحي زيبايي پلک چه مزايا و فوايدي دارد؟


– افزايش اعتماد به نفس و عزت نفس


-ترميم پيري زودرس


در برخي موارد در صورت افتادگي شديد پلک بالا بهبود ديد چشم ها


– از بين رفتن حالت خسته ي بعضي چشم ها


-آرايش کردن و ديده شدن بهتر آرايش چشم بعد از انجام جراحي پلک


–  بالا رفتن ابرو و پلک ها بعد از انجام جراحي پلک


– زيباتر شدن چشم ها ودرنتيجه صورت فرد


بهترين جراح پلک در تهران


معيارهاي انتخاب جراح پلک خوب


 


يکي از معيارها انتخاب جراح پلک خوب اين است که با مراجعه به مطب پزشک با بيماران قبلي او صحبت کنيد ودر صورت رضايت پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنيد. همچنين شما مي توانيد قبل از جراحي نمونه کارهاي جراح را نيز در اين باره مشاهده کنيد


براي داشتن جراحي موفق و بدون عوارض  سعي کنيد جراحي را انتخاب کنيد که معيارهاي لازم را براي انجام  جراحي  پلک داشته باشدوهمچنين جراح بايد راه کار ها را براي شما قبل از جراحي براي توضيح دهد.سعي کنيد اگر قصد داريد جراحي پلک انجام دهيد بهترين جراح پلک خوب  را انتخاب کنيد که مهارت وتجربه لازم ر ا در کار خود داشته باشد.


 


 


افراد مناسب جراحي پلک


 


افرادي که افتادگي پلک دارند يکي از افراد مناسب براي  انجام جراحي پلک محسوب مي شوند.افتادگي پلک از دلايلي است که باعث مي شود افراد جراحي پلک انجام دهند زيرا پوست اضافي که برروي پلک بالا  ايجاد مي شود باعث بروز پف چشم در بالاي چشم مي شود که اين پف چشم باعث مي شود ظاهر فرد خسته و ناراحت به نظر برسد.


 


پس مي توان گفت که پف زير چشم يکي از دلايل انجام جراحي مي باشد همان گونه که  گفته شد با افزايش سن، در زير چشم افراد پف ايجاد مي شودسستي  پوست و بافت زير چشم ها از دلايلي است که موجب  جراحي پلک در افراد مي شود زيرا  باعث ايجاد يک ظاهري پير براي فرد شود.


 


بهترين جراح پلک در تهران


مراقبت بعد از جراحي پلک


 


در پايان جراحي پلک محل برش و بخيه ها با پماد چرب مي شود و نيازي به پانسمان و بسته شدن چشم وجود ندارد. پس از آن که اثر داروي بي حس کننده از بين رفت، ممکن است احساس کنيد که پلک ها تحت کشش و دردناک هستند.


اين حالت معمولا خفيف است که  با مصرف مسکن ها  برطرف مي شود. در صورت بروز هرگونه درد شديد يا کاهش ديد حتما با پزشک خود تماس بگيريد. 


عموماً توصيه مي شود که پس از 24 تا 48 ساعت از کمپرس سرد استفاده کنيد و سرتان را بالا نگه داريد پس از 48 ساعت درصورت وجود کبودي از کمپرس گرم استفاده کنيد. اين اقدامات به کنترل ورم و کبودي محل عمل کمک زيادي مي کند.


 


ميزان ورم و خون مردگي محل عمل در افراد مختلف متفاوت است و معمولا ورم و کبودي بعد از چند روز به حداکثر رسيده و بين دو تا چهار هفته برطرف مي شود. يک تا دو هفته پس از عمل پلک ها ترشحات خفيف يا حالت چسبندگي دارند.


 


بهترين جراح پلک چه کسي است


همان گونه که گفته شد براي انتخاب جراح پلک خوب در تهران در ابتدا به مهارت، توانا يي ،دانش و تجربه اودر اين زمينه دقت کنيد تا عمل پلک شما با ايمني کامل وبهترين شکل ممکن انجام شود وشما از نتيجه عمل رضايت کامل داشته باشيد واز اين جراحي  نتيجه ي دلخواه بدست اوريد پس در هنگام انتخاب جراح پلک خوب در تهران دقت لازم را در اين زمينه داشته باشيد.


کاربرد جراحي پلک


جراحي پلک کاربردهاي مختلفي براي فرد خواهد داشت  وافراد با انجام جراحي پلک ظاهري زيباتر خواهند داشت  و با انجام اين عمل شما صورتي شاداب و جوان با چشمان زيبا خواهيد داشت.


 https://drhessami.com/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ماشين آلات ساختماني الکترونیک patmat tafrihi خريد کتاب درسي آموزش قانون جذب و موفقیت آموزش سنتر بهترین باربری ها دانلود بازی و برنامه اندروید همه چيز در مورد پزشکي