ليفت صورت

ليفت صورت تهران


ليفت صورت تهران : ليفت که در اصطلاح علمي rhytidectomy است يک روش زيبايي صورت است که به بهبود ظاهر پوست صورت و گردن فرد کمک مي کند.


در هنگام انجام  ليفت صورت تهران  يا ليفتينگ صورت، بافت نرم صورت ليفت  مي شود و پوست اضافي از اين ناحيه برداشته مي شود. ليفت گردن نيز به عنوان بخشي از فرايند ليفتنگ صورت است که  بطور همزمان انجام مي شود.


 


وقتي با افزايش سن پوست صورت شروع به شل شدن مي کند در اين شرايط با انجام ليفت صورت وبالا کشيدن پوست روش زيبايي مناسبي محسوب مي شود.


دليل انجام ليفت صورت تهران چيست


زماني که سن شما افزايش مي يابد پوست شما حالت  افتادگي به خود مي گيرد  . اين امر سبب مي شود بخش پاييني صورت شما به شکل مستطيل به نظر برسد که دليل آن افتادگي پوست است به همين دليل افراد ليفت صورت انجام مي دهند. ليفت صورت مي تواند صورت شما را جوان تر و به شکل قلب نشان دهد.


ليفت صورت تهران در موارد زير انجام مي شود


-در صورتي که پوست صورت شما شل شده باشد.ويا به پوست صورت آويزان باشد.


 -در صورتي که زير لب پايين و اطراف چشم ها و گونه عميق تر شده باشد ليفت صورت تهران انجام مي شود.


 -اگر پوست اضافي از خط فک پايين آويزان شده باشد شما مي توانيد ليفت صورت انجام دهيد


  -اگرخطوط عمودي پوست گردن قابل رويت باشد شما مي توانيد ليفت صورت تهران انجام دهيم.


البته بهتر است اين نکته را بدانيد که ليفت صورت روش درماني براي چين و چروک هاي سطحي پوست، آسيب پوستي ناشي از آفتاب، چروک هاي اطراف بيني و لب بالا و بي نظمي هايي در رنگ پوست محسوب نمي شود.عوارض ليفت صورت تهران چيست


انجام ليفت صورت ممکن است خطراتي را براي فرد به همراه داشته باشد، برخي خطرات احتمالي ليفت صورت عبارت است از:


-اسکار وزخم بعد از انجام ليفت صورت  ناشي از ليفت صورت دائمي هستند اما معمولا توسط خطوط طبيعي صورت و گوش و خط رويش مو پنهان مي شوند. اگر موهاي کوتاهي داريد بهتر است قبل از ليفت صورت موهاي خود را بلند کنيد تا به اين ترتيب بتوانيد تا بهبودي زخم ها  ضايعات ناشي از ليفتينگ را با مو پوشش دهيد. به ندرت ضايعات ايجاد شده برجسته و قرمز هستند.


-ممکن است که در برخي افراد بعد از ليفت صورت در تهران تورم ايجاد شود.بهبودي صورت ممکن است چندين هفته به طول انجامد. تورم ممکن است ظاهر صورت شما را تحت تاثير قرار دهد و يا حرکات صورت را دشوار سازد.در اين دوران سرتان را بالا نگاه داريد هم چنين از کمپرس خنک استفاده کنيد .


-ممکن است به طورموقت يا دائم در نزديکي محل برش براي انجام ليفت صورت دچار ريزش مو يا کچلي شويد. در صورتي که ريزش مو موقتي باشد دو تا سه ماه بعد از ليفت موشروع به رويش مي کند.


آسيب ديدگي عصب هاي صورت ممکن است اتفاق بيفتد به ندرت ليفت صورت مي تواند به اعصاب صورت شما  آسيب برساند. اين امر مي تواند موجب ضعف موقت يا دائم ماهيچه هاي صورت شود. خوشبختانه دربيشتر مواقع  ضعف ماهيچه هاي صورت ظرف چند ماه تا يک سال بعد بهبود مي يابد.


انجام ليفت صورت براي اين افراد مناسب نيست


پزشک متخصص پوست و زيبايي در موارد زير ممکن است در انجام ليفت صورت تهران احتياط کند.


افرادي که داروهاي رقيق کننده خون مصرف مي کنند استفاده از داروهاي رقيق کننده خون مي تواند بر ه شدن خون تاثير بگذارد و ريسک خونريزي بعد از ليفتنگ صورت را افزايش دهد.در برخي شرايط مانند خونريزي هاي غير طبيعي نمي توان  ليفت صورت تهران  را انجام دهيم. در صورت وجود ديابت کنترل نشده و يا فشار خون بالا پزشک متخصص پوست و زيبايي بايد احتياط لازم را انجام دهد.


داشتن سابقه مکرر در اضافه وزن و يا از دست دادن وزن نيز مي تواند برليفتنگ صورت تاثير بگذارد.


سيگار: کشيدن سيگار ريسک از بين رفتن پوست را بعد از انجام ليفت صورت افزايش مي دهد. اگر شما سيگار مي کشيد بايد قبل از انجام ليفتنگ صورت و در دوره ريکاوري سيگار را ترک کنيد.


آمادگي براي انجام ليفت صورت تهران


بعد از مراجعه به  متخصص جراح پلاستيک يا متخصص پوست، مو و زيبايي در طول اولين ملاقات پزشک جراح و متخصص موارد زير را در نظر خواهد گرفت:


سابقه پزشکي شما در ابتدا بايد توسط پزشک مورد بررسي قرار بگيرد دراين هنگام در مورد شرايط فعلي و شرايط قبلي که به لحاظ پزشکي داشته ايد به پرسش هاي پزشک خود پاسخ دهيد، براي مثال در صورت داشتن سابقه وجود فشار خون بالاتمام داروهاي مصرفي ويتامين ها و مکمل هاي گياهي که استفاده مي کنيد، مخصوصا آن هايي که مي تواند در ه کردن خون تاثير مي گذارد را ليست کنيد. هم چنين در صورتي که قبلا سابقه جراحي داشته ايد، بايد به اطلاع پزشک برسانيد.


در جلسه مشاوره پزشک شما  معاينه فيزيکي انجام مي دهد. در اين جلسه پزشک پوست صورت، استخوان هاي صورت و گردن را بررسي مي کند. افرادي با صورت هاي لاغر و زاويه دار نتايج بهتري را در مقايسه با افردي با صورت هاي گرد، استخوان هاي کوچک فک و گونه دريافت مي کنند.


در اين جلسه پزشک متخصص همچنين اسکارها، بي نظمي هاي پوست يا عدم تقارن در صورت شما را بررسي مي کند و سپس از صورت شما عکس برداري  مي کند و در سوابق پزشکي و پرونده پزشکي شما قرار مي دهد.


ليفت صورت تهران


درجلسه مشاوره در مورد انتظاراتي که از نتيجه ليفت صورت داريد با پزشک متخصص خود م کنيد. به پزشک خوددليل انجام ليفت صورت را توضيح دهيد و در مورد انتظاراتي که نتيجه جراحي مي خواهيد با اوصحبت کنيد. قبل از انجام ليفت صورت تهران از  مزايا و خطرات ممکن است براي شما اتفاق بيفتد آگاهي داشته باشيد.


قيمت ليفت صورت با نخ


قيمت کشيدن پوست صورت در بيشتر موارد به وسعت و تعداد نواحي قابل درمان بستگي دارد. به عنوان مثال در ليفت صورت با نخ عامل تعيين کننده ديگر جنس نخ و هزينه دستمزد پزشک است.


 


نتيجه جراحي ليفت صورت


شما با انجام اين جراحي از آويزاني پوست صورت خود رهايي پيدا مي کنيد و به طور کل قسمت مياني و تحتاني صورت و گردن بازسازي مي شود.
عضلاتي که در صورت تضعيف شده اند در اين جراحي ترميم شده و يا با جابه جايي آنها سفت مي شوند و صورت شکل جوان تري به خود خواهد گرفت.
پوست هاي جمع شده و چربي هاي آويزان شده که همگي به سمت پايين صورت و گردن کشيده شده اند در جراحي ليفت صورت برطرف مي شوند که البته براي رسيده به نتيجه ايده آل مي توان  به طور همزمان جراحي ليفت گردن و يا از روش ليوساکشن استفاده کرد.
نتيجه اين جراحي مي تواند بيش از ده سال هم براي شما ماندگاري داشه باشد که بهتر است مراقبت هاي لازم جهت زيبايي پوست خود را رعايت کنيد.


ليفت صورت تهران


مراقبت هاي پس از عمل جراحي ليفت صورت


دوران نقاهت جراحي ليفت صورت 10 تا 14 روز است و پس از آن فرد مي‌تواند به زندگي روزمره خود برگردد. البته ممکن است مقداري ورم و يا سفتي پوست تا حدود سه ماه باقي بماند ولي اين اثرات به مرور زمان کاهش مي‌يابد. به طور کلي ليفت صورت از جمله جراحي‌هاي کم عارضه است.


رعايت مواردي پس از جراحي ليفتينگ صورت به تسريع روند بهبودي کمک مي‌کند. برخي از اين موارد عبارتند از:


•    از فعاليت‌هاي سنگين و قدرتي پرهيز شود


•    استفاده از کمپرس سرد در محل جراحي


•    قرار نگرفتن در معرض آفتاب


•    خودداري از مصرف اسپرين، پروفن و ساير داروهايي که احتمال خونريزي را بالا مي‌برند


•    عدم مصرف دخانيات و پرهيز از قرار گرفتن در معرض دود سيگار


•    پرهيز از لمس صورت


 


 


https://drhessami.com/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سلامت باش ميلگرد برنجي وبلاگ شخصي آرشام حسبان قطره ي شبنم مراقبت هاي پوستي و آرايشي العبد الشهيد مرید وب درجات اخبار جامع و به روز طراحی و سئو