جراح خوب بيني

جراح پلاستيک خوب بيني در تهران


جراح خوب بيني در تهران بايد اصول و تکنيک‌هاي خاص و لازم را روي بيني پياده کند،تا بتواند باعث افزايش اعتماد به نفس و روحيه مثبت در افراد شود و در صورتي که مشکلات تنفسي هر چند جزئي نيز وجود داشته باشد آن را برطرف کند، وسبب شود سطح بازدهي فرد در کار و زندگي افزايش يابد.


جراح پلاستيک خوب بيني در تهران


انتخاب جراح پلاستيک خوب بيني در تهران


-از دوستان و نزديکان خود که جراحي بيني انجام داده اند درباره جراح بيني شان تحقيق کنيد.


-جراح بيني انتخاب کنيد که مطب يا مرکز زيبايي وي به منطقه زندگي تان نزديک باشد.


-جراح بيني انتخاب کنيد که براي انجام جراحي بيني تجربه و مهارت کافي را داشته باشد.


-جراح بيني خوب با بيماران صادق است.


پس از انتخاب جراح بيني با وي يک جلسه مشاوره داشته باشيد و از او بخواهيد درباره جراحي زيبايي بيني و تمامي موارد مربوط به آن اطلاعاتي لازم را در اختيار شما قرار دهد.


 


اهميت انتخاب جراح پلاستيک خوب بيني در تهران


 


بسياري از متقاضيان جراحي بيني از عوارض جراحي بيني يا تيغه جراحي واهمه دارند و با شک و ترديد اقدام به رينوپلاستي مي کنند.در چنين مواقعي انتخاب يک بهترين جراح بيني تهران خوب و ماهر تاثير بسيار مثبتي دارد.


اگر متقاضي رينوپلاستي به مهارت جراح بيني اطمينان داشته باشد ديگر نگران عوارض جراحي زيبايي نيست و استرسي که تجربه مي کند نيز طبيعي خواهد بود.


برخورد خوش جراح بيني نيز در کاهش استرس بيمار  تاثير بسيار شگفت انگيزي دارد.به همين دليل است که اکيداً توصيه مي کنيم در انتخاب جراح بيني نهايت دقت را به کارگيريد.برخي از متقاضيان نيز بعد از عمل بيني رضايت کافي از رينوپلاستي را ندارد يا به اختلالات تنفسي و نپسنديدن فرم بيني دچار شده اند.


 


 


    جراحي بيني


 


جراحي بيني يکي از عمل هايي است که بايد توسط جراح پلاستيک انجام مي شود. مي توان گفت اولين و مهم ترين نکته اي  که قبل از جراحي بيني بايد مورد توجه قرار گيرد انتخاب جراح بيني است.


جراح بيني با داشتن آگاهي و تبحر لازم مي تواند بيني شما را به بهترين نحو جراحي کند. براي انتخاب جراح بيني نياز است که نمونه کارهاي وي را مشاهده نماييد و در صورت تمايل به مطب وي رفته و با تنظيم يک قرار ملاقات در ارتباط با جراحي بيني با او مشاوره نماييد. جراح بيني با معاينه ي شما نوع بيني شما را مشخص مي کند و در مورد نوع جراحي شما و همچنين نتيجه ي جراحي بيني تان با شما صحبت خواهد نمود.


جراح پلاستيک خوب بيني در تهران


روش انتخاب بهترين جراح بيني


اولين مراحله در انتخاب جراح پلاستيک بيني سرچ کردن بهترين جراح بيني در موتورهاي جستجو است که ليستي از جراحان بيني نمايش داده مي شود.


افراد مي توانند با مراجعه به سايت جراح بيني و رفتن به گالري تصاوير يا صفحه اينستاگرام نمونه کارهاي قبل و بعد از عمل بيني جراح بيني را مشاهده نمايند.


افراد داخل سايت جراح بيني با مراجعه به درباره ي دکتر مي توانند در مورد تخصص و تجربه و ميزان مهارت و غيره جراح بيني اطلاعات کسب نمايد.


بعد از اين مراحل فرد مي تواند با مراجعه حضوري به مطب با جراح بيني مشاوره داشته باشد و در مورد انتظار خود از انجام جراحي بيني صحبت کند و جراح بيني با توجه به نوع و ساختار بيني يک ديدگاه کلي از عمل زيبايي بيني به فرد خواهد داد تا فرد بتواند براي انجام عمل بيني خود تصميم گيري نمايد.


فرد مي تواند با بيماراني که در مطب حضور دارند صحبت کند و ميزان رضايتشان را از انجام جراحي زيبايي بيني جويا شود.


 


 


مراقبت هاي بعد از عمل جراحي بيني


 


– بيمار تا چند ساعت بعد از عمل احساس سرگيجه و حالت تهوع مختصري دارد که مسئله اي طبيعي است.


– در برخي موارد بيمار طي ساعات ابتدايي پس از جراحي ، احساس گلو درد و سرماخوردگي خواهد کرد که ناشي از وجود لوله بيهوشي در حين عمل مي باشد و مصرف مايعات گرم مي تواند در رفع اين مسئله کمک کننده باشد.


-به دليل عدم وجود تامپون داخل بيني ، تا 2 روز پس از عمل با ترشح خونابه از بيني مواجه خواهيد بود. توجه داشته باشيد که به منظور تميز کردن خونابه ها از روي بيني حتما از گاز استريل استفاده کنيد ، زيرا در صورت استفاده از دستمال کاغذي امکان آلودگي وجود خواهد داشت.


– تا چند روز بعد از عمل ، 2 الي 3 بالش زير کمرتان بگذاريد و در حالت نيمه نشسته بخوابيد ؛ يعني به نحوي که سر ، سينه و بالاتنه تان بالاتر از سطح پاهاي تان قرار گيرد.


 


– تورم و کبودي تا 72 ساعت بعد از عمل تشديد مي گردد و پس از روز چهارم ، تدريجا مرتفع مي شود.


– نحوه خوابيدن شما تا 2 الي 3 هفته اول بعد از عمل بايد به صورت طاقباز باشد و به پهلو نخوابيد.


– توجه داشته باشيد که بعد از عمل نبايد خيلي خم شويد و همچنين بايد از فرياد زدن با صداي بلند نيز پرهيز کنيد.


جراح پلاستيک خوب بيني در تهران


 


 


براي جراحي بيني به نکات زير توجه کنيد


 


عمل بيني بسيار رايج است و بايد در انتخاب جراح خوب دقت کنيد که از تجربه کافي برخوردار باشد و انتخاب متخصص جراح زيبايي بيني خوب که بتواند بر اساس يک فرآيند منظم جراحي بيني را انجام دهد بسيار مهم است.


 


متاسفانه برخي از جراحان يک عمل بيني را براي همه بيماران خود انجام مي دهند و اين اشتباه است و جراح  و متخصص بايد جراحي بيني را با توجه به نيازها و خواسته هاي بيمار انجام دهد.برخي از جراحان براي جراحي بيني  بيشتر به استفاده از تکنيک هاي جديد تمايل دارند و اين جراحان از احترام بيشتري برخوردارند.


 


در جلسه مشاوره بايد بيني به طور کامل ارزيابي شود و در صورتي که مشاوره سريع و در زمان کم انجام شود ممکن است يک فاجعه و يک پرچم قرمز براي شما باشد و بايد به اين موضوع توجه کنيد.


 


جراحي بيني نياز به دوره هاي طولاني دارد و در انتخاب دکتر زيبايي خوب توجه کنيد که متخصص در اين حوزه تخصصي داراي سطح آموزش پيشرفته باشد.


جراح پلاستيک خوب بيني در تهران


هزينه جراحي زيبايي بيني


 


جراحي بيني هزينه هاي متغيري دارد زيرا دستمزدي که هر جراح بيني بابت جراحي زيبايي بيني يا جراحي درماني بيني مي گيرد متفاوت است.


 


دستمزد جراح بيني بخش عمده اي از هزينه جراحي بيني است و هزينه هايي چون هزينه بيمارستان نيز در تعيين قيمت دخيل هستند.


 


برخي از جراحان بيني ، هزينه جراحي بيني را بعد از معاينه و با توجه به نوع بيني و مشکلي که بايد رفع شود مي گويند.


 


 


 


دلايل تفاوت قيمت در اين جراحي مي توان موارد زير را ذکر کرد


يکي از دلايل تفاوت قيمت تجربه جراح است اينکه جراحي انجام شده براي بيمار چندمين جراحي براي جراح محسوب مي شود.به عنوان مثال اگر جراحي ترميمي باشد قاعدتا هزينه آن با اولين جراحي متفاوت خواهد بود.


دليل ديگر وجود مشکلاتي غير از زيبايي مثل اختلال پوليپ در بيني فرد است که در نتيجه جراحي تاثيرگذار است.


نياز بيمار به پيوند بافت از بدن و يا گذاشتن بافت مصنوعي هم در قيمت جراحي موثر است.


 


 


https://drbayatshahbazi.clinic/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود سريال فروشگاه اينترنتي هوش برتر گروه آبدوس طراح و مجري نرده شيشه اي تازه های مد و زیبایی ارائه دهنده خدمات متنوع تبليغاتي اطلاعات عمومي سفر، گردشگري ايران، گردشگري جهان، راهنماي سفر فروشگاه اینترنتی راژا مارکت کي جي خبر youmovies دوره هاي جامع ورود به بازارکار اخبار مختلف راجب اتفاق هاي روز